Sprawdź nasze nowe Forum - otwarta BETA!

Wiedza Bezużyteczna – aplikacja dla Windows Phone

Wiedza Bezużyteczna – aplikacja dla Windows Phone

Jeżeli mniej lub bardziej regularnie przeglądacie serwisy takie jak Kwejk czy Demotywatory, to na pewno nie jest Wam również obca Wiedza Bezużyteczna. bezużyteczna.pl to „serwis gromadzący wiedzę bezużyteczną, ciekawostki, absurdy, rekordy, imponujące fakty, niebywałe oraz nietypowe historie. Znajdziecie tam codzienna dawkę niepotrzebnej, ale często jakże interesującej wiedzy,której nie zdobędziemy raczej w szkole.”

Nie wiem na ile wiadomości tam podawane zgodne są z prawdą, ale jeżeli nie ma to dla Was większego znaczenie i lubicie w ten sposób „marnować” czas, to możecie to również robić korzystając z aplikacji dla WP7 i WP8.

wiedza bezwiedza bez1

Domyślnie cały ekran aplikacji czy to w poziomie czy w pionie wypełnia obrazek (oraz oczywiście „obowiązkowo” reklama). Pojedyncze stuknięcie przywołuje menu górne i dole. To pierwsze służy do wyboru kategorii, przejścia do strony domowej czy też losowego przeglądu „slajdów.” Dolne menu to natomiast możliwość komentowania, lajkowania i udostępniania. Podwójne stuknięcie włącza skalowanie obrazków i możliwość ich powiększania za pomocą pinch&zoom. Dodatkowych opcji nie znajdziemy. Dla fanów portalu i wiedzy bezużytecznej na pewno pozycja godna rozważenia, dla reszty niekoniecznie.

Wydawca: Serious Impact
Cena: Bezpłatne

line

Tagi: