Sprawdź nasze nowe Forum - otwarta BETA!

Kuchnia Bing Beta – kolejna aplikacja Microsoftu trafia do WPS (WP8)

Kuchnia Bing Beta – kolejna aplikacja Microsoftu trafia do WPS (WP8)

Po dodanych niedawno do sklepu Podróżach (Bing) przyszła pora na coś zupełnie innego – dobre jedzenie, które na pewno uda się Wam znaleźć i przyrządzić z pomocą aplikacji Kuchnia Bing Beta. Podobnie jak wcześniej przez nas opisywana aplikacja dla podróżników, tak i ta pochwalić się może ładnym i bardzo czytelnym designem, świetnie pasującym do WP. No ale w końcu to produkt MS, więc niczego innego się nie spodziewaliśmy. Jak na betę aplikacja działa szybko i sprawienie, i raczej ciężko będzie się do czegoś przyczepić.

Oto czego możecie się po niej spodziewać:

Aplikacja Kuchnia Bing ułatwia wyszukiwanie przepisów, wybieranie win i koktajli oraz poznawanie sposobów, za pomocą których zmienisz najbliższy posiłek w kulinarny sukces. Korzystaj z pięknych zdjęć, prostych instrukcji i pomocnych narzędzi, takich jak lista zakupów i kolekcje. Synchronizuj listę zakupów między urządzeniami oraz udostępniaj swoje przepisy, listy zakupów lub kolekcje znajomym i rodzinie. Aplikacja Kuchnia to doskonały pomocnik, dzięki któremu Twoja kuchnia stanie się jeszcze lepsza.

bing kuchnia1bing kuchnia 2

Informacji na temat jedzenia i picia znajdziecie tutaj co nie miara i jeśli tak jak ja jesteście miłośnikami dobrej kuchni a nie tylko tego co znaleźć można w fast foodach, no i przede wszystkim lubicie gotować, to z czystym sumieniem polecam Wam tę aplikację.

Kuchnia Bing Beta
Kuchnia Bing Beta
Wydawca: MicrosoftCorporation
Cena: Bezpłatne

line

Tagi: